Google+ Followers

niedziela, 19 stycznia 2014

ciesz się życiem

    "Żyj dzisiaj! Śmiej się dzisiaj! Bądź szczęśliwy dzisiaj! Uwolnij swe serce, twoja radość i szczęście nie mogą zależeć od tysiąca błahostek" mówi Phil Bosmans. Budząc się rano pomyślmy, jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować. Nawet jak wiemy, że czeka nas ciężki dzień, starajmy się zachować pogodę ducha.
    Człowiek generalnie skupia się na rozpamiętywaniu przeszłości i martwieniu się o przyszłość. A przecież bardzo często tak jest, że połowa rzeczy, o które się martwimy, nigdy się nie wydarzy. Wszystkie czarne scenariusze, które pisze nasza wyobraźnia, na nasze szczęście odrzuca samo życie. W rozdarciu między przeszłością i przyszłością nie przegapmy teraźniejszości. Pielęgnujmy w sobie dobre emocje i nie pozwólmy, by kierowały nami złe. Uśmiechajmy się do życia każdego dnia. Zwłaszcza, że każde dzisiaj jest pierwszym dniem reszty naszego życia.
     "Trzeba  się śmiać, nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu " - Jean de La Bruyere.

Przedstawiam sympatycznego szczurka, mam nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzy.Stał się maskotką pewnej suczki, która traktuje go jak swoje dziecko: nosi, liże, pielęgnuje, razem śpią. Ogon jest tak wylizany, że stracił  kolor.

8 komentarzy:

 1. O tak, udało Ci się, u mnie wywołał uśmiech

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczurek cudniasty i piękne słowa w poście :) Jedno z moich postanowień noworocznych to cieszenie się każdą chwilą! :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie na candy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczurek śliczny .Dziękuje za kursik szycia konika w gazetce, konik już cieszy moje dzieciaczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczny :-)
  Rzeczywiście wywołał uśmiech na mojej twarzy, pomimo że miałam ciężki dzień, dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co za drapieżne szczurzysko ;) Uroczy jest i faktycznie usmiech pojawia się od razu kiedy się na niego popatrzy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna i słodka :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz racje,trzeba cieszyć się każdym dniem....urocze stworzenie ♥

  OdpowiedzUsuń