Google+ Followers

sobota, 26 kwietnia 2014

uczucia i emocje - ogródkowe obrazy

Uczucia i emocje to niewiarygodny dar, który pozwala nam rozumieć, co myślimy.

                                                                                                                       Bob Doyle
Twoje uczucia mówią Ci bardzo szybko, co myślisz. Pomyśl o sytuacji, w której Twoje uczucia wykonały nagle gwałtowny skok w dół - może wtedy, gdy usłyszałaś jakieś złe wiadomości. Uczucie, jakiego doznałaś w żołądku albo splocie słonecznym, było natychmiastowe. A więc uczucia to bezzwłoczny sygnał, dzięki któremu wiesz, co myślisz. 
Dysponujesz dwoma rodzajami uczuć: dobrymi i złymi. I znasz różnicę między nimi, ponieważ te pierwsze sprawiają, że czujesz się dobrze, a te drugie - że czujesz się źle. To depresja, gniew, uraza, wina. To uczucia, które sprawiają, że nie czujesz się silna. To złe uczucia.
Nikt nie może Ci powiedzieć, czy czujesz się dobrze, czy źle, ponieważ jesteś jedynym człowiekiem, który wie, jak się czuje w określonym momencie. Ważne byś wiedziała, że nie można czuć się źle i jednocześnie mieć dobre myśli. jeśli czujesz się źle, to dlatego, że masz myśli wywołujące złe samopoczucie.
Pamiętaj, że Twoje myśli to główna przyczyna wszystkiego.
Zmień swoje nastawienie i pomyśl o czymś dobrym.
Możesz od razu czuć się zdrowo. Możesz zacząć czuć się zamożną. Możesz zacząć odczuwać miłość, która Cię otacza, nawet jeśli jej nie ma. Wszechświat odpowie na to wewnętrzne uczucie  i objawi się, ponieważ to jest to, co sama czujesz.

                                                                                                                  "Sekret" - Rhonda Byrne

 ogródkowe obrazy


Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad.

1 komentarz:

  1. To jest sama pozytywna energia! Uwielbiam Wiosnę te kolory , zapachy , śpiew ptaków-po prostu cudownie!!! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń